Dabar greitieji kreditai nemokamai suteikiami ne tik naujiems klientams

greitieji kreditai nemokamaiNesate naujas klientas, bet norite vis tiek gauti greitąjį kreditą nemokamai? Jūs nemokamu kreditu pasinaudoti galite tokiu atveju, jeigu užsiregistruosite toje kreditų bendrovėje, kurioje dar nesate pasinaudoję jokiomis paskolomis. Žinoma, jeigu nenorite keisti paskolų bendrovės, tokiu atveju turėtumėte teirautis kreditų bendrovės ar ji nesiūlo jokių išskirtinių sąlygų lojaliems klientams. Dabar yra šventinis laikotarpis, per kurį ne tik prekybos centruose galite rasti įvairių akcijų, bet ir tarp kreditų bendrovių galite rasti kalėdinių nuolaidų, kurios jums padės sutaupyti palūkanų atžvilgiu. Kai kurios kreditų bendrovės nemokamai skolina ir lojaliems klientams – jos siūlo tokią Kalėdinę akciją.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Jeigu galvojate kurie greitieji kreditai nemokamai būtų suteikiami ilgesniam nei vien mėnesio laikotarpiui, turėtumėte tada rinktis būtent ilgalaikes paskolas teikiančius kreditorius. Jie skolina pinigus keliams metams, todėl įprasta, kad ir nemokamos paskolos laikotarpis gali būti kiek ilgesnis nei vienas mėnuo. Didžiausios paskolų bendrovės siūlo atidėti įmoką trims mėnesiams. Žinoma, tai taikoma tik pirmajai įmokai, o po to jau tektų reguliariai mokėti įmokas kiekvieną mėnesį. Kitos bendrovės siūlo ilgalaikėms paskoloms pasinaudoti ir dviejų mėnesių nemokamu laikotarpiu, o tai reiškia, kad mokėti pradėtumėte tik po 60 dienų. Pavyzdžiui, jeigu skolintumėtės metams, tai jums palūkanos būtų skaičiuojamos tik už 10 mėnesių.

Visi greitieji kreditai nuo šiol išduodami palankesnėmis sąlygomis nei prieš kelerius metus, nes per tą laikotarpį kreditų bendrovių veiklos priežiūros ėmėsi ne vieną institucija. Didžiausią naudą atnešė Lietuvos banko siūlymai, kurie sugriežtino kreditavimo sąlygas. Tai į naudą atėjo aišku ne tiems, kurie negauna pajamų, o būtent atsakingiems asmenims. Tiems asmenims dabar galima skolintis pigiau, nes palūkanos yra ribojamos ir jų peržengti nevalia, nes kitaip kredito bendrovė bus baudžiama didelėmis baudomis. Geriausia tai, kad didžiosios kreditų bedrovės dabar skolina ilgiems laikotarpiams, o skolinamos sumos jau seniai perkopė penkiaženkles sumas.

Norintiems greitąjį kreditą nemokamai gauti toje pačioje įmonėje, kurioje visada skolinamasi, reikėtų kruopščiau pasidomėti visais esamais šventiniais pasiūlymais, nes jų tikrai yra labai daug.