Greitieji kreditai visą parą: ką reikia žinoti?

greitieji kreditai visa paraGreitieji kreditai visą parą suteikiami jau nebe visose bendrovėse. Jau greitai vartojimo kreditus teikiančios bendrovės internetu nebegalės skolinti pinigus nakties metu. Taip yra todėl, kad atėjus naujiems pokyčiams įstatymuose, greitųjų kreditų veikla vėl tapo apribota ir šį kartą buvo apribotos ne tik palūkanos, bet ir skolinimo laikas. Vartotojai nakties metu jau nebegalės skolintis taip kaip anksčiau – paskolos dabar bus teikiamos tik dienos metu. Imant greitąjį kreditą, reikėtų pasidomėti ir kokios pasekmės laukia vartotojų, jeigu jie negrąžina skolų laiku. Nesumokėjus įmokos bent vieną dieną, gali pakisti visa kredito istorija t.y. atsiras naujas įrašas, kuris duos neigiamų pasekmių.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Blogiausia tai, kad greitieji kreditai visą parą išduodami tik keliose bendrovėse, o netrukus net ir pagrindinės įmonės turės atsisakyti šio skolinimo laikotarpio vien todėl, kad išvengtų didžiulių baudų. Kiekvienam klientui reikėtų akcentuoti, kad šios paskolos internetu turi būti imamos atsakingai, nes kaip minėjome – pasekmės laukia itin liūdnos. Pirmiausia, jeigu jūs bent jau vieną dieną pavėluosite sumokėti kredito įmoką, toks įvykis gali būti registruojamas kredito istorijoje. Dėl to nukentės ir jūsų kredito reitingas, o tai reikštų tik vieną – jums vėliau bus sudėtinga gauti naujas paskolas arba gauti prekes lizingo būdu. Visada reikia pagalvoti apie skolinimosi galimybes – ne visiems jos yra palankios, tad jeigu jos jums per griežtos, siūlytume gerai apsvarstyti visą situaciją ir peržiūrėti savo galimybes.

Greitieji kreditai visą parą buvo teikiami itin greitai t.y. pinigų suma, kurią klientas skolindavosi, buvo pervedama vos per kelias minutes nuo paskolos paraiškos patvirtinimo. Dabar vartotojai paraišką galės pateikti kada tik nori, net gi ir nakties metu, tačiau ji bus nagrinėjama tik darbo dienomis. Paskolos suma taip pat bus pervedama tik sulaukus atitinkamo laikotarpio. Greitųjų kreditų ėmimas turi būti atsakingas, nes jeigu skola negrąžinama, pasekmės bus ir didesnės, o ne tik kredito reitingo sumažinimas. Blogiausia tai, kad toks kredito reitingo sugadinimas gali būti ilgalaikis, nes tokie blogi įrašai bus matomi nemažai nei dešimt metų.