Kur suteikiami geriausi greitieji kreditai?

greitieji kreditai

Greitieji kreditai yra tikriausiai pati populiariausia finansinė paslauga tarp privačių namų ūkių, t.y. tarp gyventojų. Verslai ir kiti juridiniai asmenys žinoma turi kitokius poreikius. Bet dažnam norinčiam gauti greitąjį kreditą kyla klausimas – kur suteikiami geriausi greitieji kreditai? Ne kiekvienas gali skirti valandas savo brangaus laiko, informacijos paieškai ir kritiniam jos įvertinimui, pasiūlymų ieškojimui, jų palyginimui ir skirtingų kriterijų pasvėrimui. Dėl šito tikimės, kad šio straipsnio informacija jums bus itin aktuali.

Pradėti viską reikėtų nuo greitųjų kreditų tiekėjų paieškos. Yra du būdai šiam tikslui įgyvendinti. Pirmasis yra tiesiog skirtingų kreditorių puslapių aplankymas, jų informacijos surinkimas ir palyginimas. Jei norite eiti šiuo keliu, patartina informaciją rinkti į excel programą, kurioje galėsite nesunkiai informaciją sudėti ir palyginti. Tačiau toks būdas gali užimti nemažai laiko, nes vien skirtingų greitųjų kreditų bendrovių paieška gali užtrukti. Tiesiog labai daug jų yra mažai kam žinomos ir todėl sunkiai prieinamos net ir naudojant paieškų sistemas.

Antrasis būdas yra pasinaudojimas puslapiais, kur skirtingi greitieji kreditai yra palyginami vieni su kitais. Tie puslapiai iš esmės būtent tam ir buvo sukurti ir padaro jūsų užduotį daug lengvesne nei ji būtų pirmuoju atveju. Problema yra surasti tinkamą palyginimų puslapį. Jų yra ganėtinai nemažai, bet jie turi nemažai problemų. Viena iš jų – ten būna pateikti tik keli greitųjų kreditų pasiūlymai. Todėl jie nelabai jums pagelbės jei jums rūpi kur yra skolinami geriausi greitieji kreditai. Tačiau tokių puslapių tikrai yra, vienas iš jų yra sims.lt, į kurį nukreipti jau turėjome progą. Ten rasite daugiau nei dvidešimt skirtingų greitųjų kreditų (ir ne tik!) pasiūlymų. Ten rasite dar ir kitą reikalingą informaciją apie skirtingus greitųjų kreditų variantus – kredito minimalią ir maksimalią sumas, kredito grąžinimo periodus ir žymą ar pirmas kreditas yra suteikiamas nemokamai. Manau, kad būtent šis metodas yra pats patogiausias tinkamiausiam greito kredito variantui surasti.

Kita vertus omenyje galite turėti ir tai per kur jūs norite pasiskolinti. Čia turite tris galimybes – skolintis per kredito bendrovės filialą, internetu ir sms žinute. Greitieji kreditai internetu yra neabejotinai populiariausias variantas ir todėl lengvai prieinamas. Tačiau greitas kreditas sms žinute taip pat yra gan populiarus variantas. Bet galimybę gauti kreditą sms žinute – kur kas mažesnė. To pasekoje jums teks kiek geriau paieškoti galimybės pasiskolinti, jei būtent tokio kredito norite.