Nuo šiol greitieji kreditai be palūkanų suteikiami visiems

Greitieji kreditai be palūkanų įprastai suteikiami tiems klientams, kurių finansinė situacija yra stabili. Norintys nepermokėti palūkanų, turėtų pasinaudoti pasiūlymu skolintis pinigus nemokamai vieno ar trijų mėnesių laikotarpiui. Tokiam terminui nemokamai skolina kai kurios Lietuvoje veikiančios kreditų bendrovės. Tiesa, šia paslauga t.y. greitaisiais kreditais gali pasinaudoti tik mokūs asmenys, kurių gaunamų pajamų suma nėra per daug menka. Tą sumą nustato kiekvienas kredito teikėjas, o taip pat svarbu ir tai, kad riba negali būti mažesnė nei nurodoma mokumo vertinimo nuostatose. Tai reiškia, kad pajamų sumą nustato kreditorius, o šis remiasi tam tikrais nuostatais bei įstatymais.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Grįžtant prie nemokamų paskolų, čia akcentuoti reikia tik tai, kad kiekviena bendrovė skolina skirtingomis sąlygomis. Jeigu jūs norite greito kredito be palūkanų, tada geriausia būtų ieškoti nematytos paskolų bendrovės, kurioje nebūtų tekę pasinaudoti paslaugomis. Matote, dauguma kredito bendrovių šią akciją siūlo tik naujiems klientams. Jeigu jūs vieną kartą jau gavote paskolą be palūkanų, tai vargu ar kredito bendrovė vėl skolins neimant nei cento. Žinoma, visko gali pasitaikyti, o ypač šiuo metu, kai vyksta kalėdinės akcijos, galima rasti ir tokių pasiūlymų, kur nemokamai pasiskolinti gali ir jau esami klientai.

Kaip minėjome, nemokamos paskolos laikotarpis dažniausiai būna nuo vieno mėnesio iki trijų. Trijų mėnesių laikotarpis šiuo metu yra maksimalus ir jokia kredito bendrovė nemokamai neskolina ilgesniam terminui. Jeigu norite skolintis vos kelioms dienoms, jūs tiesiog reikia susirasti trumpalaikius kreditus teikiančias įmones, nes beveik visos siūlo galimybę skolintis pirmą kartą be palūkanų. Tos trumpalaikės kreditų bendrovės leidžia gauti kreditą iki 30 dienų nemokamai. Po to laikotarpio jūsų gali reikalauti pratęsti kredito terminą, o tada jums teks sumokėti ir pirmąsias palūkanas – pratęsimo mokestis yra maždaug vieno mėnesio palūkanų dydžio. Tad, ir pratęsimo mokestis priklausys nuo to kokią palūkanų normą tako kredito bendrovė.

Jokiu būdu neskubėkite skolintis iš nežinomų bendrovių – domėkitės pasirinkto kreditoriaus paslaugomis ir būtinai skaitykite visas kredito išdavimo sutarties sąlygas bei kitą svarbią informaciją.