Visi greiti kreditai bus dar pigesni

greiti kreditaiVisi greiti kreditai jau ir dabar yra ganėtinai nebrangūs – jūs galite skolintis su itin maža palūkanų norma, o nauji klientai gali pasinaudoti ir nemokamų paskolų pasiūlymais, kuriuos siūlo pagrindinės greitųjų kreditų bendrovės Lietuvoje. Jos dažniausiai vartotojams siūlo skolintis ilgam laikotarpiui, todėl tai yra tik į naudą ieškantiems ilgalaikių paskolų. Visada palūkanos skaičiuojamos pagal laikotarpį bei sumą. Nuo naujų metų, visi greiti kreditai turėtų būti dar pigesni, nes buvo priimti įstatymų pakeitimai, kurie vėl apribojo kreditorių palūkanų nustatymo procesus – metinė palūkanų norma vėl turės būti nuleista iki tam tikros ribos, o jeigu kredito bendrovė to nepadarys, ji gaus gana didelę baudą.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Lietuvoje greiti kreditai ne tik kenkia vartotojams, bet ir kai kuriems labai padeda. Spaudoje jau ne kartą buvo daug straipsnių, kuriuose neatsakingi žmonės skundžiasi, jog jie susigadino gyvenimą dėl šių kreditų bendrovių. Blogiausia tai, kad tie besiskundžiantys nesugeba prisiimti atsakomybės, todėl esant blogai situacijai, jie prašo pagalbos iš kitų žmonių. Greitųjų kreditų bendrovės ne tik siūlo pigias paskolas internetu, bet su jomis nėra sudėtinga susitarti esant nepalankioms situacijoms. Jos tikrai gali leistis į derybas ir šiek tiek palaukti, jeigu negalite laiku sumokėti įmokos. Kiekvienam besiskolinančiam iš šių bendrovių, pirmiausia reikėtų pasirinkti tą kreditorių, kuris skolina ilgesniam laikotarpiui, nes per juos dažniausiai taikomos ir įvairios akcijos.

Greitųjų kreditų bendrovės šiuo metu siūlo gana neblogus pasiūlymus, nes dabar artėja Kalėdinis sezonas, todėl spėjama, kad greitųjų kreditų bendrovių pajamos turėtų šiuo laikotarpiu kaip reikiant išaugti. Jos naudojasi galimybe gauti naujų klientų, nes per šį periodą žmonės kaip reikiant išlaidauja ir neretai pritrūksta lėšų dovanoms ar tiesiog šventėms. Šios bendrovės gali pasiūlyti net ir nemokamas paskolas naujiems klientams, todėl prieš ieškodami finansavimo, būtinai pasidomėkite kurios įmonės siūlo tokias skolinimosi galimybes – tai jums tikrai turėtų praversti.

Greiti kreditai dabar siūlomi su gana mažomis palūkanomis, tad jeigu ketinate skolintis, rinkitės būtent ilgalaikes paskolas teikiančius kreditorius, nes jie dažniausiai siūlo ir geresnes skolinimosi sąlygas nei kiti.